Get Adobe Flash player
Start Chemia gospodarcza

Chemia gospodarcza

Oferujemy produkty chemii gospodarczej w bardzo atrakcyjnych cenach i bardzo szerokim asortymencie. Całego asortymentu, który oferujemy klientowi nie jesteśmy w stanie w tym miejscu zaprezentować. Więcej informacji znajdziesz w naszym sklepie internetowym pod adresem sklep.itax.net.pl

Oto kilka propozycji:

 VOIGT 

VOIGT czyszczenie glazury sanitariatów

Voigt produkty chemi gospodarczej

Voigt chemia gospodarcza

Voigt konserwacja i ochrona mebli

Raptopur VC 100 - Środek do utrzymania czystości posadzek, płytek ściennych, drzwi oraz ram okiennych. Szczególnie zalecany do mycia wanien kąpielowych, brodzików i zlewozmywaków. Przydatny do utrzymania higieny w pomieszczeniach zawilgoconych. Umytym powierzchniom nadaje delikatny połysk i zapach świeżości. Preparat dopuszczony do stosowania w zakładach przemysłu spożywczego.

Pikapur VC 110 - Środek do codziennej pielęgnacji pomieszczeń i urządzeń sanitarnych. Usuwa drobnoustroje, rozpuszcza naloty z kamienia wodnego, resztki mydła, tłusty brud oraz rdzawe nacieki. Przeznaczony do powierzchni i urządzeń odpornych na działanie kwasów takich jak: kafelki ceramiczne, porcelana, chrom, stal nierdzewna, szkło i tworzywa sztuczne. W mytych pomieszczeniach pozostawia przyjemny zapach. Preparat dopuszczony do stosowania w zakładach przemysłu spożywczego.

Pikasat VC 120 - Środek do gruntownego czyszczenia ceramicznych urządzeń sanitarnych. Skutecznie usuwa drobnoustroje, rdzę, kamień wodny, osady wapienne, cementowe i urynowe oraz resztki mydła. Szczególnie zalecany do mycia muszli klozetowych, pisuarów, bidetów oraz umywalek. Przydatny w czyszczeniu przedmiotów chromowanych i przedmiotów wykonanych ze stali nierdzewnych. Likwiduje przykre zapachy urynowe. Preparat dopuszczony do stosowania w zakładach przemysłu spożywczego.

Grundpur VC 150 - Środek o silnych właściwościach czyszczących do gruntownego mycia mocno zabrudzonych powierzchni. Skutecznie usuwa stary brud, tłuszcze, pasty oraz warstwy polimerowe. Szczególnie zalecany do przygotowania podłoża przed nałożeniem METALIC DISPERSION VC 330 i wręcz niezbędny do zmycia jego starych warstw – stripper. Preparat dopuszczony do stosowania w zakładach przemysłu spożywczego.

Lasipur VC 175 - Środek do mycia powierzchni i przedmiotów szklanych. Skutecznie usuwa brud, kurz i zatłuszczenia. Szczególnie zalecany do mycia szyb i luster. Może być stosowany do powierzchni szkliwionych. Nie pozostawia smug i zacieków. Zabrudzone powierzchnie spryskać środkiem, a następnie wytrzeć starannie czystą, suchą szmatką nie pozostawiającą włókien. Preparat dopuszczony do stosowania w zakładach przemysłu spożywczego do powierzchni mających kontakt z żywnością.

Grillpol VC 243 - Środek o bardzo silnym działaniu do usuwania tłustych, spieczonych zabrudzeń z różnego rodzaju powierzchni i przedmiotów. Szczególnie skutecznie czyści grille, piekarniki, rożna, ruszta oraz płyty grzewcze kuchenek gazowych. Nie niszczy powierzchni emaliowanych.

Więcej na stronie producenta VOIGT

 AJAX TYTAN CIF E Mr Muscle
tytan ajax chemia gospodarcza

Produkty serii AJAX
Preparaty chemiczne TYTAN

  • do kabin prysznicowych
  • do zatłuszczonych powierzchni
  • do maszynek kuchennych

Preparaty chemiczne AJAX
Preparaty chemiczne CIF, E, Mr Muscle

Rzetelna Firma

ITAX Rzetelna Firma Sprawdź Nas w Rejestrze Długów

Jesteśmy uczestnikiem Programu

RZETELNA Firma

Zobacz CERTYFIKAT

Banner

Itax sklep internetowy

Itax wyróżniony geparedem