Get Adobe Flash player
Start Chemia gospodarcza

Chemia gospodarcza

Oferujemy produkty chemii gospodarczej w bardzo atrakcyjnych cenach i bardzo szerokim asortymencie. Całego asortymentu, który oferujemy klientowi nie jesteśmy w stanie w tym miejscu zaprezentować. Więcej informacji znajdziesz w naszym sklepie internetowym pod adresem sklep.itax.net.pl

Oto kilka propozycji:

 VOIGT 

VOIGT czyszczenie glazury sanitariatów

Voigt produkty chemi gospodarczej

Voigt chemia gospodarcza

Voigt konserwacja i ochrona mebli

Raptopur VC 100 - Środek do utrzymania czystości posadzek, płytek ściennych, drzwi oraz ram okiennych. Szczególnie zalecany do mycia wanien kąpielowych, brodzików i zlewozmywaków. Przydatny do utrzymania higieny w pomieszczeniach zawilgoconych. Umytym powierzchniom nadaje delikatny połysk i zapach świeżości. Preparat dopuszczony do stosowania w zakładach przemysłu spożywczego.

Pikapur VC 110 - Środek do codziennej pielęgnacji pomieszczeń i urządzeń sanitarnych. Usuwa drobnoustroje, rozpuszcza naloty z kamienia wodnego, resztki mydła, tłusty brud oraz rdzawe nacieki. Przeznaczony do powierzchni i urządzeń odpornych na działanie kwasów takich jak: kafelki ceramiczne, porcelana, chrom, stal nierdzewna, szkło i tworzywa sztuczne. W mytych pomieszczeniach pozostawia przyjemny zapach. Preparat dopuszczony do stosowania w zakładach przemysłu spożywczego.

Pikasat VC 120 - Środek do gruntownego czyszczenia ceramicznych urządzeń sanitarnych. Skutecznie usuwa drobnoustroje, rdzę, kamień wodny, osady wapienne, cementowe i urynowe oraz resztki mydła. Szczególnie zalecany do mycia muszli klozetowych, pisuarów, bidetów oraz umywalek. Przydatny w czyszczeniu przedmiotów chromowanych i przedmiotów wykonanych ze stali nierdzewnych. Likwiduje przykre zapachy urynowe. Preparat dopuszczony do stosowania w zakładach przemysłu spożywczego.

Grundpur VC 150 - Środek o silnych właściwościach czyszczących do gruntownego mycia mocno zabrudzonych powierzchni. Skutecznie usuwa stary brud, tłuszcze, pasty oraz warstwy polimerowe. Szczególnie zalecany do przygotowania podłoża przed nałożeniem METALIC DISPERSION VC 330 i wręcz niezbędny do zmycia jego starych warstw – stripper. Preparat dopuszczony do stosowania w zakładach przemysłu spożywczego.

Lasipur VC 175 - Środek do mycia powierzchni i przedmiotów szklanych. Skutecznie usuwa brud, kurz i zatłuszczenia. Szczególnie zalecany do mycia szyb i luster. Może być stosowany do powierzchni szkliwionych. Nie pozostawia smug i zacieków. Zabrudzone powierzchnie spryskać środkiem, a następnie wytrzeć starannie czystą, suchą szmatką nie pozostawiającą włókien. Preparat dopuszczony do stosowania w zakładach przemysłu spożywczego do powierzchni mających kontakt z żywnością.

Grillpol VC 243 - Środek o bardzo silnym działaniu do usuwania tłustych, spieczonych zabrudzeń z różnego rodzaju powierzchni i przedmiotów. Szczególnie skutecznie czyści grille, piekarniki, rożna, ruszta oraz płyty grzewcze kuchenek gazowych. Nie niszczy powierzchni emaliowanych.

Więcej na stronie producenta VOIGT

 AJAX TYTAN CIF E Mr Muscle
tytan ajax chemia gospodarcza

Produkty serii AJAX
Preparaty chemiczne TYTAN

  • do kabin prysznicowych
  • do zatłuszczonych powierzchni
  • do maszynek kuchennych

Preparaty chemiczne AJAX
Preparaty chemiczne CIF, E, Mr Muscle

Rzetelna Firma

ITAX Rzetelna Firma Wiarygodna Finansowo

Jesteśmy uczestnikiem Programu

Firma Wiarygodna Finansowo

Banner

Itax sklep internetowy

Itax wyróżniony geparedem