Get Adobe Flash player
Start Taśmy i akcesoria Urządzenia do pakowania

Wózek do taśmy spinającej

Wózek do taśmy spinającejWózek do taśmy spinającej to bardzo przydatne urządzenie, pomocne przy zabezpieczaniu towarów taśmą spinającą, poliestrową lub polipropylenową. Przemyślana konstrukcja wózka powoduje, że taśma spinająca nie ma prawa zsuwać się z rolki. Taśma w łatwy sposób odwija się z wózka, nie plącze i nie zwija. Wózek łatwo przemieszczać. Wyposażono  go w dwa solidne kółka, posiada również specjalną stopkę, która umożliwia stabilną pozycję wózka w stanie spoczynku. Ponadto wózek wyposażono w bardzo przydatny dodatek a mianowicie pojemnik na zapinki do taśmy lub na drobne narzędzia, np. nóż, nożyczki, taśma samoprzylepna itp. Wózek można łatwo przemieszczać w dowolne miejsce, pozwala nam zaoszczędzić siły, gdyż rolka taśmy poliestrowej, czy polipropylenowej sporo waży, co da się odczuć po całym dniu pracy.

Paskowacz

Paskowacz do napinania taśmy polietylenowej

Paskowacz do taśmy polipropylenowej jest z pozoru skomplikowanym urządzeniem. W rzeczywistości to bardzo proste w użyciu urządzenie, służące do spinania, czyli lepszego zabezpieczenia, towarów składowanych na paletach lub paczek, za pomocą taśmy polipropylenowej i zapinki blaszanej. Towar składowany na palecie lub paczkę owijamy taśmą polipropylenową (taśmę najlepiej zamocować na wózku do taśmy polipropylenowej), jeden koniec blokujemy w paskowaczu, drugi przekładamy przez zamontowaną na nim rolkę i specjalną dźwignią napinamy taśmę aż do osiągnięcia odpowiedniego naprężenia. Następnie na taśmę nakładamy zapinkę metalową, którą zaciskamy rozszerzając ramiona paskowacza. W tym samym momencie, po zaciśnięciu zapinki metalowej, następuje automatyczne odcięcie i uwolnienie taśmy polipropylenowej. To wszystko! Czynności należy powtórzyć, jeśli uznamy, że bezpieczeństwo ładunku tego wymaga.

Napinacz

Napinacz do taśmy spinającejNapinacz to ręczne urządzenie do spinania ładunku taśmą poliestrową oraz polipropylenową przy pomocy zapinki drucianej lub plastikowej. Umożliwia naciągnięcie taśmy o maksymalnej szerokości 19 mm oraz automatyczne odcięcie potrzebnego odcinka co ułatwia spinanie i stabilizowanie ładunków zbiorczych na paletach. Zaletami urządzenia są: duża wytrzymałość spięcia, możliwość pracy w różnych płaszczyznach i z różnymi szerokościami taśmy.

Zapinki do taśm spinających

Zapinki metalowe do taśm spinających

Zapinka metalowa blaszanaZapinki metalowe (zapinki blaszane) zagniatane przeznaczone do spinania ręcznego taśmy polipropylenowej za pomocą paskowacza.  Zapinka zaciska taśmę poliestrową lub polipropylenową i uniemożliwia jej rozpięcie. Zabezpieczanie przesyłek taśmą poliestrową lub polipropylenową, to bardzo dobre rozwiązanie. Jeżeli ładunek, który chcemy przetransportować w paczce jest ciężki i obawiamy się, że paczka może się zwyczajnie rozlecieć, wystarczy ją opasać taśmą i zablokować zapinką metalową. W większości przypadków jest to wystarczające wzmocnienie. Zapinki wykonano z metalu o wysokiej jakości. Łatwo się zaciskają.

Zapinki metalowe w naszej ofercie:

Nazwa towaru
Wymiary [mm]
Opakowanie [szt.]
Zapinka metalowa do taśm spinających
9 4000
13 3000
16 2000
19 1550
Zapinki druciane do taśm spinających

Zapinki druciane przeznaczone do spinania ręcznego taśmy polipropylenowej i poliestrowej za pomocą napinacza. Zapinki wykonano z drutu o wysokiej jakości.

Zapinki druciane w naszej ofercie:

Nazwa towaru
Wymiary [mm]
Opakowanie [szt.]
Zapinka druciana do taśm spinających
13 1000
16 1000
19 500

Rzetelna Firma

ITAX Rzetelna Firma Sprawdź Nas w Rejestrze Długów

Jesteśmy uczestnikiem Programu

RZETELNA Firma

Zobacz CERTYFIKAT

Lubisz ITAX?

Banner

Itax sklep internetowy

Itax wyróżniony geparedem